položky
  0.00
  • Zobraziť

Flipové puzdro Samsung S-View - 3 dôvody prečo ho musíte mať


1. ELEGANTNÁ OCHRANA
Puzdro S-View nadväzuje na obľúbené flipové riešenie originálnych krytov Samsung, pri ktorom sa pôvodný kryt batérie mobilného telefónu úplne odstráni a nahradí zadnou stranou prepojenou s flipovým krytom displeja. Výhodou tohto riešenia je prakticky komplexná ochrana, jednak v podobe náhradného krytu zadnej časti a zároveň na strane displeja prostredníctvom odolného odklápacieho flipu s vnútornou vrstvou zo šetrného mikrovlákna. To všetko bez akýchkoľvek funkčných obmedzení telefónu a len s minimálnym nárastom rozmerov. A pôvodný zadný kryt máte pritom stále k dispozícii, takže ho môžete kedykoľvek opäť nasadiť, alebo použiť ako dobrý argument pri ďalšom predaji telefónu. Mimochodom, samotnú výmenu zvládne aj technický antitalent :-)

 
2. KOMFORTNÉ OVLÁDANIE
V porovnaní so staršími verziami krytov Samsung prináša S-View úplne nový prístup k ovládaniu telefónu. S integrovanou priehľadnou plochou vo vrchnej časti displeja dokáže sprostredkovať všetky dôležité informácie o stave zariadenia bez toho, aby ste museli odklopiť jeho flipový kryt. Stačí letmý pohľad na okienko S-View a ihneď viete, či nemáte zmeškaný hovor, novú SMS správu, prípadne v akom stave sa nachádza batéria, aký je dnes dátum, alebo koľko je hodín. A ak Vám práve niekto volá, je len otázkou jediného dotyku na ploche okna S-View, aby ste hovor prijali, prípadne odmietli - opäť bez nutnosti otvárať flipový kryt displeja! Spoľahnúť sa môžete na bezchybný prístup ku všetkým ovládacím prvkom zariadenia, kryt nijako neobmedzuje funkčné tlačítka, ani konektory a kameru môžete dokonca plnohodnotne využívať aj po úplnom preklopení flipu na zadnú stranu telefónu.  

 
3. UŽITOČNÁ INTERAKCIA
Asi najdôležitejšou vlastnosťou flipového puzdra Samsung S-View je jeho funkčná interakcia s telefónom. Vďaka ukrytým magnetom dokáže aktívne meniť stav displeja telefónu, čím môže nielen účelovo sústreďovať informácie do priehľadného okna S-View, ale zároveň významne šetrí energiu batérie automatickým prepínaním dipleja so úsporného režimu. Všetko závisí od otvorenia, resp. zatvorenia vrchného flipovéhy krytu.

 
 
Originálny kryt Samsung S-View Vám aktuálne ponúkame v prevedeniach pre smartfóny Galaxy S4, Galaxy S4 mini a Galaxy Mega 6.3.

- - - - - - - - - - - -
© PC-tablety.sk

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Akčná ponuka
Najpredávanejší

FastCentrik® - Prenájom e-shopov

Najčastejšie dopytované: Puzdro na Galaxy Note 10.1, Dotykové pero, Kryt na Galaxy S4, Obal na iPad, Čítačka kariet, Stojan na tablet, USB kľúč k tabletu,

Monitoring cien: Najnakup.skTablety, Tovar.sk


JavaScript musí být povolen